Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZAGDZAM SIĘ

remont w domu

Luźne tematy. Nudno Ci? Napisz! Rozmowy na tematy niepasujące do innych działów. Prosimy trzymać się tematów rozmów!!

Moderatorzy: sonicmasta, JuginX, webmaster, kobrem

remont w domu

Postprzez trens » N, 25 czerwca 2017, 09:18

Przygotowujemy się do odświeżenie domu, zaczynamy od wyboru farb i tutaj pojawia się pierwszy problem, a w zasadzie wątpliwość – jakie będą najlepsze? Ilość producentów na rynku się mnoży, a my nie wiemy co wybrać. Myślimy o czymś tego typu http://www.obi.pl/farby-do-wnetrz-kolorowe/magnat-emulsja-ceramic-delikatny-brazyt-2-5-l/p/5961206? Podzielicie się opinią?
trens
 
Posty: 175
Dołączył(a): Pn, 22 września 2014, 10:56

REKLAMA

Re: remont w domu

Postprzez Nikolo » N, 25 czerwca 2017, 21:00

Ja osobiście wolę tapetę.. na prawdę świetnie prezentuje się w moim domu.
Nikolo
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 22 czerwca 2017, 10:43

Re: remont w domu

Postprzez micekk » Pn, 26 czerwca 2017, 09:53

Tapeta lepsza. Ja przy okazji remontu miałem pecha, bo się okazało, że http://www.insektwarszawa.pl/deratyzacja/ będzie potrzebna taka usługa. Gdzieś sie zalegly myszy i przegryzaly mi kable to sie nazywa miec pecha;/
micekk
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 26 czerwca 2017, 09:50

Re: remont w domu

Postprzez legalna » Śr, 5 lipca 2017, 15:06

Remonty w domu to poważna sprawa. Nawet wybór farb sprawia problem. Nie mówiąc o narzędziach. Na szczęście są poradniki, które podpowiadają niezbędne narzędzia dla majsterkowicza: artvocado.pl/narzedzia-do-majsterkowania-na-lata-czyli-jakosc-vs-cena-w-skrzynce-z-narzedziami/. Sprawdźcie!
legalna
 
Posty: 254
Dołączył(a): Śr, 19 listopada 2014, 18:59

Re: remont w domu

Postprzez Sylwianaa » Cz, 6 lipca 2017, 13:03

Aby ladnie i stosunkowo tanio urzadzic mieszkanie - potrzebujemy glownie dodatkow. To one nadaja charakter naszemu mieszkaniu i je spersonalizuja. Jesli chodzi o ozdabianie scian - wystarczy pare ramek czy antyram - do kupienia http://aluramy.pl/ - pare fajnych zdjec, obrazow czy grafik - i juz mamy pieknie ozdobione mieszkanie.
Sylwianaa
 
Posty: 139
Dołączył(a): Pt, 19 lutego 2016, 14:28

Re: remont w domu

Postprzez KijMiwKrzyz » Cz, 6 lipca 2017, 13:17

Ja również przy remoncie swojego mieszkania postawiłem na tapetę :)
KijMiwKrzyz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 4 lipca 2017, 13:40

Re: remont w domu

Postprzez CzesławaW » So, 8 lipca 2017, 19:42

Wiele problemów i wątpliwości powstaje dopiero w trakcie remontu. Jeśli szukasz informacji i porad, zajrzyj na http://jakzrobicremont.pl/ gdzie znajdziesz przeróżne wskazówki, co wybrać i na co zwracać uwagę, gdy budujesz albo remontujesz swój dom czy mieszkanie.
CzesławaW
 
Posty: 18
Dołączył(a): So, 29 października 2016, 18:38

Re: remont w domu

Postprzez nuffer » N, 9 lipca 2017, 12:02

Mi potrzebna jest dezynfekcja mieszkania, bo przy okazji remontu odkryłem.... sporo zdechłych myszy za regipsem. Wcześniej nie było smrodu ale teraz masakryczny jest dobrze, ze mam znajomego w http://insektpol.com/ i juz jutro przyjada bo tego sie nie da wytrzymac. Spotkaliscie sie kiedys z taka sytuacja?
nuffer
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 9 lipca 2017, 11:53

Re: remont w domu

Postprzez legalna » Pn, 10 lipca 2017, 13:49

Dezynfekcja mieszkania? Brzmi koszmarnie! Dobrze, że są takie firmy.
legalna
 
Posty: 254
Dołączył(a): Śr, 19 listopada 2014, 18:59

Re: remont w domu

Postprzez legniczanka100 » Pn, 10 lipca 2017, 17:18

A sprzęt AGD będziesz wymieniał, bo jeżeli tak to znalazłam ciekawy artykuł https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wy ... frost/829/ na temat pomocy przy wyborze odpowiedniego modelu lodówki. Tego typu sprzęt trzeba rozważnie i przemyślanie dobierać aby spełniał nasze potrzeby.
legniczanka100
 
Posty: 24
Dołączył(a): Śr, 1 marca 2017, 19:51

Re: remont w domu

Postprzez dapp » Wt, 11 lipca 2017, 23:54

Jeśli chodzi o deratyzację, to koniecznie sprawdźcie co ma do zaproponowania firma abaddd - ddd wrocław - zdecydowanie najlepsza firma w całym mieście. Oferują usługi na najwyższym poziomie i całkowitą likwidację problemów :)
dapp
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn, 6 lutego 2017, 04:15

Re: remont w domu

Postprzez cwalfa » Cz, 13 lipca 2017, 12:42

zabieram się za remont w przyszłym tygodniu, czy ktoś może mi polecić jakiej firmy farby najlepiej użyć? chodzi mi o farby kolorowe
cwalfa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 11 lipca 2017, 13:28

Re: remont w domu

Postprzez sweet_twenty » Cz, 13 lipca 2017, 21:22

czemu nie,w farbie mimo wszystko najważniejsze jest to, żeby podobał Ci się kolor :D
sweet_twenty
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 13 lipca 2017, 21:16

Re: remont w domu

Postprzez marmurek » Pt, 14 lipca 2017, 18:37

Ja w remoncie chyba najbardziej lubię sam koniec, kiedy kupuje się już tylko jakieś dodatki. Po remoncie kuchni, który trwał ze dwa miesiące najmilsze było kupowanie nowych dekoracji i mat magnetycznych na lodówkę i zmywarkę. Na stronie http://stikero.pl/product-pol-3069-Mata ... -3289.html znalazłam kilka ładnych motywów. Moja mata marmurkowa bardzo pasuje do jasnych mebli.
marmurek
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn, 20 marca 2017, 14:24

Re: remont w domu

Postprzez solnik » Wt, 18 lipca 2017, 10:34

Dzięki wszystkim za opinie bo jestem w podobnej sytuacji i również urządzam swoje nowe mieszkanie :) Oprócz farby szukam tez ciekawych rozwiązań i ostatnio znalazłem taką firmę - posadzki żywiczne warszawa - co o niej sądzicie? A może ktoś już korzystał z ich usług i mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda? :)
solnik
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 12 lipca 2017, 19:50

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości