Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZAGDZAM SIĘ

Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Luźne tematy. Nudno Ci? Napisz! Rozmowy na tematy niepasujące do innych działów. Prosimy trzymać się tematów rozmów!!

Moderatorzy: sonicmasta, JuginX, webmaster, kobrem

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez kawasaki » Śr, 22 kwietnia 2015, 11:21

Jasne to dużo łatwiejsze i wygodniejsze, nie trzeba stać w kolejce, nigdzie jeździć :) Na przyklad jak chce iśc do teatru to bilet kupuje na Tiketto , podobnie jak chce iść na jakieś inne wydarzenie sportowe lub kulturowe. Nie muszę odwiedzać miliona stron na tej jednej znajdę wszystkie informacje :)
kawasaki
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz, 19 czerwca 2014, 21:32

REKLAMA

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez legalna » Wt, 28 kwietnia 2015, 12:02

Ja praktycznie wszystko kupuję przez internet. Sprzęt AGD i RTV (tam gdzie taniej) - nigdy nie zdarzyło się, by przyszedł uszkodzony, książki na matras.pl i empik.com, ubrania i buty na Domodi.pl, kosmetyki w drogeriach i aptekach internetowych. Myślę, że gdybym potrzebowała akcesoriów akwarystycznych i znalazłabym je w sieci, to też bym kupowała bez wahania. Pamiętaj, że zawsze możesz je zwrócić.
legalna
 
Posty: 254
Dołączył(a): Śr, 19 listopada 2014, 18:59

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez wave » Cz, 9 lipca 2015, 09:44

Ja głównie ubrania kupuję przez internet.
wave
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pn, 4 maja 2015, 10:21

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez solówka » Cz, 9 lipca 2015, 14:09

Ja też w sieci kupuję najczęściej ubrania.
solówka
 
Posty: 590
Dołączył(a): Cz, 24 października 2013, 12:47

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez amadea27 » Pn, 7 września 2015, 00:29

Zakupy przez internet są szybkie i przede wszystkim bardzo wygodne. Duża oszczędność czasu, bo nie trzeba jeździć po sklepach w poszukiwaniu tego, co się chce kupić. Ja przez internet kupuję książki, kosmetyki, ubrania... ostatnio kupiłam plecak worek z motywami azteckimi dla mojej modnej chrześniaczki, która marzyła o takim plecaku.
Avatar użytkownika
amadea27
 
Posty: 6
Dołączył(a): So, 25 lipca 2015, 03:22

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez dixit » Śr, 9 września 2015, 10:26

Nie rozumiem, jak w dzisiejszych czasach można obejść się bez robienia zakupów necie. Ja bym nie umiał. Nawet większe inwestycje robię przez internet, kupiłem ostatnio myjnie fryzjerskie do salonu, w którym jestem jednym z założycieli i tez załatwiłem to przez internet na http://www.pietranera.pl/#!just-pietranera/myjnie-fryzjerskie. Moje doświadczenia z kupowaniem przez neta są bardzo pozytywne.
dixit
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn, 24 sierpnia 2015, 13:21

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez legalna » N, 13 września 2015, 22:25

U mnie tak samo. Jedynie żywność kupuję w sklepach stacjonarnych.
legalna
 
Posty: 254
Dołączył(a): Śr, 19 listopada 2014, 18:59

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez gramoffon » Wt, 15 września 2015, 13:23

Jeśli chodzi o artykuły spożywcze to nawet i to zamawiałam przez internet. Tylko takie typu mąka, kawa, herbata a nie owoce i warzywa.
gramoffon
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt, 10 grudnia 2013, 10:40

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez ladywb » N, 20 września 2015, 00:02

Czasami kupuję spożywkę przez internet, jak np. jestem chora albo mam strasznego lenia:) Rozglądam się też za kodami rabatowymi, zdarzyło mi się nieraz wyrwać coś okazyjnie z takim kodem. Teraz zastanawiam się nad zakupem kosmetyków naturalnych na https://ekoahimsa.pl - na pierwsze zakupy -5%
Ostatnio edytowano Śr, 6 lipca 2022, 12:37 przez ladywb, łącznie edytowano 1 raz
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
ladywb
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz, 14 maja 2015, 23:07

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez korka » Wt, 22 września 2015, 11:08

Tak, coraz częściej zdarza mi sie rzeczywiście zakup w sklepach internetowych, często jest dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych a i jak dla mnie o wiele wygodniej, ostatnio kupowałam w tym sklepie: http://www.redcoon.pl/ dostawa bez problemów, sama obsługa klienta też dlatego ja jestem jak najbardziej za zakupami w internecie:)
korka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 21 września 2015, 11:35

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez singer » Śr, 7 października 2015, 14:18

Ja całkiem sporo kupuje teraz przez neta, oprócz oczywiście spożywki. Ostatnie odkrycie - apteki internetowe, okazuje się że przy niektórych specyfikach bez recepty przebitka w aptekach stacjonarnych jest nawet 2, 3 razy większa.
singer
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr, 7 października 2015, 14:11

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez rumpel » Wt, 13 października 2015, 12:01

Ja to już różne rzeczy kupowałem przez internet, ostatnio SzafkiRtv Bello. To bardzo ładne, włoskie meble, których raczej nie znajdzie się w zwykłych sklepach. No i jednak cena przez internet jest zwykle dużo niższa, nawet jeśli doliczyć dostawę.
Za to własnie lubię zakupy internetowe: można mieć dużo większy wybór, stracić jednak mniej czasu, o i ceny są niższe, a więc oszczędzamy.
Minusem jest to, że nie możemy naocznie przekonać się, jak produkt wygląda, ale nie zawsze ma to aż takie znaczenie.
rumpel
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 8 maja 2015, 09:49

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez gramoffon » Śr, 14 października 2015, 21:07

singer napisał(a):Ja całkiem sporo kupuje teraz przez neta, oprócz oczywiście spożywki.


Mi produkty spożywcze zdarza się kupować przez internet. Chociaż nie produkty świeże, takie jak warzywa, owoce czy wędliny.
gramoffon
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt, 10 grudnia 2013, 10:40

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez legalna » Pt, 16 października 2015, 10:25

Ja nigdy nie robiłam zakupów spożywczych przez internet. A w sumie kupuję tam bardzo często. Ostatnio nawet przekonałam się do zakupu soczewek online. Znalazłam sklep z niedrogimi kontaktami dobrych firm, więc bez obaw tam zamawiam.
legalna
 
Posty: 254
Dołączył(a): Śr, 19 listopada 2014, 18:59

Re: Czy robicie zakupy w sklepach internetowych?

Postprzez gramoffon » Wt, 27 października 2015, 11:54

Akurat soczewki to mój mężczyzna zawsze kupuję przez internet. Często u optyka nie ma tych, które on lubi najbardziej.
gramoffon
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt, 10 grudnia 2013, 10:40

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości