Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZAGDZAM SIĘ

wypoczynek

Luźne tematy. Nudno Ci? Napisz! Rozmowy na tematy niepasujące do innych działów. Prosimy trzymać się tematów rozmów!!

Moderatorzy: sonicmasta, JuginX, webmaster, kobrem

Re: wypoczynek

Postprzez kinka » Śr, 19 lipca 2023, 13:54

Każdy z nas powinien wypoczywać, jedni wolą aktywnie inni bardziej się relaksować np leżąc i nic nie robiąc. Ja właśnie na początku września wybieram się z rodziną do Gdańska, bo nasze dzieciaki obowiązkowo chcą wziąć udział w Mistrzostwach Młodych Profesjonalistów EuroSkills 2023. Już wszyscy się zarejestrowaliśmy na https://euroskills2023.org/pl/zarejestruj-sie/, także będziemy kibicować i podziwiać tych wszystkich młodych utalentowanych zawodników.
kinka
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pn, 24 sierpnia 2020, 10:14

REKLAMA

Re: wypoczynek

Postprzez agatka737399 » Pt, 21 lipca 2023, 22:01

Urlop powinien być dla nas odskocznią i odpoczynkiem. My rodzinnie wybieramy się na Florydę na wycieczkę organizowaną przez Konsorcjum.pl - Fly & Drive Floryda Półwysep snów. Idealna wycieczka dla rodzin z dziećmi, które chcą się wybawić i wyszaleć oraz zobaczyć piękno Stanów Zjednoczonych.
agatka737399
 
Posty: 261
Dołączył(a): Wt, 4 sierpnia 2020, 14:21

Re: wypoczynek

Postprzez ola4431 » Śr, 2 sierpnia 2023, 14:29

Jeśli planujesz urlop i nie wiesz jak się tym zająć, to może warto skorzystać z gotowej oferty? Ostatnio zaczęłam się za takimi rozglądać i w taki sposób natknęłam się na tą ofertę: https://www.kochamwakacje.pl/obozy-asg . Słyszeliście o takich obozach ASG? Na stronie jest więcej ciekawych ofert, którym warto się przyjrzeć.
ola4431
 
Posty: 511
Dołączył(a): Cz, 22 lipca 2021, 10:57

Re: wypoczynek

Postprzez Mabi » So, 26 sierpnia 2023, 22:06

Jeśli chcesz miło spędzić urlop to wybierz się do tego miasteczka https://westerncamp.pl/restauracja/ gdzie poczujesz klimat westernu. Masz na miejscu masę atrakcji a jakby tego było mało to obok jest park rozrywki Energylandia. Każdy znajdzie tam coś dla siebie a jak nie lubisz karuzel to są baseny z miłą, chłodną wodą.
Mabi
 
Posty: 781
Dołączył(a): Pt, 18 stycznia 2019, 19:56

Re: wypoczynek

Postprzez lemonka77 » N, 27 sierpnia 2023, 17:05

Ciekawą opcją na aktywne spędzanie czasu są spływy kajakowe. Jeśli decydujemy się na tego typu aktywność, warto sprawdzić oferty sklepów ze sprzętem kajakowym. Tutaj znajdziesz jedną z nich gokajak.com Warto zorientować się w temacie . Jakie są Wasze sposoby na spędzanie czasu ?
lemonka77
 
Posty: 206
Dołączył(a): Wt, 16 lutego 2016, 14:18

Re: wypoczynek

Postprzez beata222 » Pn, 25 września 2023, 14:23

Jeżeli marzy ci się urlop w pięknym miejscu ale nie potrafisz się zdecydować to przyda się odwiedzić witrynę https://planetescape.pl/kraj/indonezja/ Znajdziesz ciekawe propozycje i opisy miejsc wartych uwagi i możesz od ręki zakupić daną wycieczkę. Na pewno nie pożałujesz jak postawisz na to biuro bo mają najlepsze hotele z masą atrakcji.
beata222
 
Posty: 598
Dołączył(a): Pn, 30 marca 2015, 17:07

Re: wypoczynek

Postprzez Pati888 » Pn, 25 września 2023, 16:01

Jak wybieracie się też gdzieś na wakacje albo planujecie itd. to warto zajrzeć tutaj https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt Widziałam tutaj mega fajne hotele i to dosyć w dobrych cenach na 10 nocy/
Pati888
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt, 5 kwietnia 2022, 13:53

Re: wypoczynek

Postprzez esia » Pt, 29 września 2023, 12:01

Dla wszystkich miłośników podróży, którzy szukają nowych miejsc do odkrycia, polecam odwiedzenie strony: https://albatrostravel.pl/ Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert. Zajrzyj i zobacz, co mają w swojej ofercie.
esia
 
Posty: 299
Dołączył(a): Pt, 17 stycznia 2020, 13:45

Re: wypoczynek

Postprzez loszka » Śr, 18 października 2023, 12:10

Niesamowite wspomnienia z wakacji zapewni Wam wizyta w luksusowym hotelu zlokalizowanym w centrum Białegostoku. Obiekt jakim jest https://royal-hotel.pl/ zapewnia wysokiej jakości obsługę dbającą w sposób szczególny o każdego klienta. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także dużo atrakcji turystycznych jak również restauracje. Będziecie zachwyceni.
loszka
 
Posty: 3265
Dołączył(a): Cz, 15 kwietnia 2021, 17:42

Re: wypoczynek

Postprzez esia » Pn, 30 października 2023, 12:55

Jeśli zastanawiasz się nad miejscem, gdzie mógłbyś spędzić czas z rodziną i jednocześnie zrelaksować się, to moim zdaniem warto zwrócić uwagę na ofertę hotelu ze spa nad morzem. Na stronie https://baginscyspa.com.pl/blog/post/ho ... wszystkich znajdziesz szczegółowe informacje na temat różnorodnych atrakcji, które są dostępne dla gości w każdym wieku. W moim odczuciu, hotel ten stara się dostosować swoją ofertę tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dla dzieci przygotowane są zabawy na świeżym powietrzu, dla dorosłych relaks w strefie spa, a seniorzy mogą skorzystać z zabiegów poprawiających zdrowie. Wejdź na stronę, sprawdź pełną ofertę i zdecyduj, czy to miejsce spełnia Twoje oczekiwania.
esia
 
Posty: 299
Dołączył(a): Pt, 17 stycznia 2020, 13:45

Re: wypoczynek

Postprzez kazmin55 » So, 11 listopada 2023, 12:20

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem wycieczek górskich, to zdecydowanie mogę Wam polecić porady w artykule na stronie - https://karolinamalinowska.pl/gorskie-w ... odzinnych/ . Czy posiadacie ulubione szlaki gróskie?
kazmin55
 
Posty: 717
Dołączył(a): Cz, 12 października 2017, 08:48

Re: wypoczynek

Postprzez solówka » Wt, 14 listopada 2023, 12:29

W Polsce nie brakuje miejsc wartych odwiedzenia, a atrakcji można znaleźć sporo. Jeżeli wybierasz się na Mazowsze, to odwiedź tę stronę. W artykule przedstawiono kilka ciekawych miejsc wartych odwiedzenia właśnie w tamtym rejonie.
solówka
 
Posty: 590
Dołączył(a): Cz, 24 października 2013, 12:47

Re: wypoczynek

Postprzez teresao » Pt, 24 listopada 2023, 14:12

Aby być zadowolonym z wypoczynku, warto zdecydować się na zorganizowanie go przez kogoś doświadczonego - na przykład biuro podróży. Sama mam zamiar skorzystać z usług takiego biura i mocno przekonuje mnie oferta biura Nomade. Na ich stronie można też znaleźć dużo fajnych informacji o różnych miejscach.
teresao
 
Posty: 319
Dołączył(a): Cz, 30 sierpnia 2018, 19:48

Re: wypoczynek

Postprzez Szagi99 » Pn, 27 listopada 2023, 10:04

Zawsze zastanawiam się, co można podarować, aby zrobić niespodziankę. W tym roku postawiłem na weekendowy pobyt w apartamencie. Szukając propozycji trafiłem na www.apart-center.pl i jestem pod wrażeniem dostępnych opcji. Co wy o tych apartamentach myślicie?
Szagi99
 
Posty: 141
Dołączył(a): N, 6 października 2019, 09:27

Re: wypoczynek

Postprzez slepper » Śr, 20 grudnia 2023, 23:48

U mnie sporo jest do planowania, bo pod wieloma względami zastanawiam się, czy nie będzie lepiej ,jeśli sprawdzę sobie, co zrobić i jakie mieć w tym względzie informacje. Na pewno skieruję się na opcję taką jak wycieczka do Dubaju , bo to miejsce jest tym, które zawsze chciałam odwiedzić. Jakby nie patrzeć, to moje ja.
slepper
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pt, 8 maja 2020, 15:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości