Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZAGDZAM SIĘ

Mieszkanie

Luźne tematy. Nudno Ci? Napisz! Rozmowy na tematy niepasujące do innych działów. Prosimy trzymać się tematów rozmów!!

Moderatorzy: sonicmasta, JuginX, webmaster, kobrem

Mieszkanie

Postprzez Klaudiaa » Śr, 26 stycznia 2022, 11:57

Hej, szukam projektu mieszkania, w internecie znalazłem pracownię architektoniczną Architetto z Warszawy. Widziałem, że mają całkiem ciekawe i piękne propozycje projektów. Co sądzicie?
Klaudiaa
 
Posty: 721
Dołączył(a): Cz, 6 sierpnia 2020, 09:12

REKLAMA

Re: Mieszkanie

Postprzez kazmin55 » Cz, 27 stycznia 2022, 13:27

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... ce-krakow/ , na której znajdziecie rozbudowaną ofertę dewelopera z Krakowa. Jest to oferta, z której usług sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony z wyboru.
kazmin55
 
Posty: 717
Dołączył(a): Cz, 12 października 2017, 08:48

Re: Mieszkanie

Postprzez pegoonia » N, 20 lutego 2022, 15:20

Zakup mieszkania to z pewnością poważna inwestycja i każdy kto ma ją w planach chce mieć pewność, że podejmie odpowiednie decyzje. Zazwyczaj zakupując taką nieruchomość wiążemy z nią spore plany. Na rynku mamy dostęp do przeróżnych ofert - zarówno bezpośrednio od właścicieli nieruchomości, ale także od deweloperów. Grunt to przeglądać odpowiednie propozycje. Najłatwiej oczywiście jest zrobić to przez internet ponieważ można całkowicie za darmo znaleźć tam też przykładowo opinie o konkretnych deweloperach, ale także masę porad na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie na swoje potrzeby. Moją uwagę zwróciły przede wszystkim oferty dostępne na stronie: https://www.profbud.info/ Można znaleźć tam wiele propozycji mieszkań wyszukując inwestycję pod swoje wymagania, oczekiwania oraz wymarzoną lokalizację. Jeżeli poszukujecie czegoś sprawdzonego to warto sobie zajrzeć i porównać dostępne oferty. Jestem przekonana, że nie zawiedziecie się sprawdzają propozycje dostępne na tej stronie internetowej.
pegoonia
 
Posty: 583
Dołączył(a): Pt, 27 maja 2016, 17:56

Re: Mieszkanie

Postprzez Aga02 » N, 20 lutego 2022, 22:35

Z urządzeniem swojego pierwszego, własnego mieszkania nie miałam problemu. Natomiast z samym zakupem mi trochę zeszło. Chciałam po prostu dobrze wybrać, żeby potem nie żałować dokonanego wyboru. Nie kupiłam pierwszego mieszkania, które obejrzałam. Wolałam mieć wybór i porównanie. Dzięki temu bardzo dobrze trafiłam, nawet jeśli chodzi o zarządcę nieruchomości jaki jest na osiedlu. To Per modum, warszawska firma uznana na rynku i bardzo odpowiedzialna co ważne.
Aga02
 
Posty: 136
Dołączył(a): So, 2 lutego 2019, 23:48

Re: Mieszkanie

Postprzez lavern.orn » Pn, 21 lutego 2022, 08:22

Też się rozglądam za pierwszym własnym mieszkankiem :D Jakbyście mieli jakieś ciekawe biuro nieruchomości z okolic Rzeszowa, to dajcie znać.
Avatar użytkownika
lavern.orn
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 21 lutego 2022, 08:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mieszkanie

Postprzez nowakola » Śr, 23 lutego 2022, 08:15

W mieszkaniu warto postawić na oryginalne, ale i funkcjonalne dodatki. Zdecydowałam się powiesić w kuchni tablicę od https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... yczne.html. Zapisujemy na niej zakupy oraz codzienne obowiązki. Sprawdza się świetnie :)
nowakola
 
Posty: 113
Dołączył(a): Pn, 1 lutego 2021, 14:34

Re: Mieszkanie

Postprzez kejti » Śr, 23 lutego 2022, 13:09

Uważam, że inwestycja w nieruchomości to zawsze dobre rozwiązanie dlatego warto pomyśleć o tym poważnie. Ciekawe propozycje dla inwestorów ma na przykład ten deweloper: https://immobilia.com.pl/ . Myślę, że znajdziecie tam coś także dla siebie.
kejti
 
Posty: 652
Dołączył(a): Pn, 30 lipca 2018, 14:50

Re: Mieszkanie

Postprzez jordon.auer » Śr, 23 lutego 2022, 23:01

Niedawno przeprowadziłam się do nowego mieszkania.
Avatar użytkownika
jordon.auer
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 23 lutego 2022, 23:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Mieszkanie

Postprzez Devil93 » Cz, 24 lutego 2022, 09:25

Niestety ta tematyka jest mi całkowicie obca, a szkoda. Jak inwestować w mieszkania - tego to chciałabym się dowiedzieć. Mało to biur, deweloperów, którzy latami zajmują się sprzedażą nieruchomości i sporo na tym zarabiają? I właśnie ja chciałabym również tak mieć. Niemniej jednak najpierw stosowne szkolenie jest mi potrzebne.
Devil93
 
Posty: 386
Dołączył(a): So, 17 listopada 2018, 10:57

Re: Mieszkanie

Postprzez dorota23 » N, 27 lutego 2022, 11:39

Planując zakup mieszkania warto zdecydować się na mieszkanie z garażem Wrocław . Moim zdaniem oferta jest naprawdę dobra, mieszkania są bardzo nowoczesne, umieszczone w świetnej lokalizacji
dorota23
 
Posty: 1208
Dołączył(a): N, 7 marca 2021, 13:49

Re: Mieszkanie

Postprzez fatem » Pn, 28 lutego 2022, 12:04

Myślę że powinieneś rozejrzeć się na osiedlu ATAL City Square, to jest osiedle położone praktycznie w centrum miasta, każdemu taka lokalizacja pasuje i co ważne cena za m2 też ja na tą lokalizację jest przystępna bo jak na Wrocław to niedużo.
fatem
 
Posty: 132
Dołączył(a): Pn, 9 listopada 2015, 16:56

Re: Mieszkanie

Postprzez Kristoff » N, 13 marca 2022, 20:34

Tak się składa, że ja również do całkiem niedawna miałem swoje mieszkanie, ale sytuacje w moim życiu zmusiły mnie do tego abym je szybko sprzedał. Wtedy już wiedziałem, że skontaktowanie się z https://transakcja24h.pl/ będzie najlepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim dlatego, że oni zajmują się skupowaniem nieruchomości za gotówkę.
Kristoff
 
Posty: 1363
Dołączył(a): N, 7 października 2018, 14:15

Re: Mieszkanie

Postprzez Owl » Wt, 22 marca 2022, 22:32

Jeśli jesteście z Dolnego Śląska to na pewno spodobają się wam apartamenty na sprzedaż Wrocław https://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne - polecam przejrzeć oferty, bardzo ładne mieszkania w dobrych lokalizacjach.
Owl
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 22 marca 2022, 09:15

Re: Mieszkanie

Postprzez Mabi » So, 26 marca 2022, 14:14

Jeżeli chodzi o mieszkanie to inwestycyjnie kupuj je w dużych miastach jak Kraków. Stawiaj na jakość i dobrą opinię dewelopera i wtedy postaw na https://www.mieszkania.inter-bud.pl/lokale-komercyjne-inter-bud U nich masz ogromny wybór w dobrych lokalizacjach i cenach. Dodatkowo dostaniesz pomoc w uzyskaniu kredytów czy wykończeniu nieruchomości.
Mabi
 
Posty: 781
Dołączył(a): Pt, 18 stycznia 2019, 19:56

Re: Mieszkanie

Postprzez sabka7890 » Śr, 6 kwietnia 2022, 21:15

Zdecydowanie bardziej komfortowym rozwiązaniem jest kupienie domu i na taki też krok chcę się zdecydować. Co prawda na pewno będzie to znacznie droższe, ale za taki komfort warto jest dopłacić. Pod adresem: https://rombud.pl/rodzaj/domy-szeregowe/ udało mi się znaleźć ofertę, która idealnie wpisała się w mój gust - polecam.
sabka7890
 
Posty: 121
Dołączył(a): Pt, 23 marca 2018, 19:33

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości