Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZAGDZAM SIĘ

Spędzanie wolnego czasu

Luźne tematy. Nudno Ci? Napisz! Rozmowy na tematy niepasujące do innych działów. Prosimy trzymać się tematów rozmów!!

Moderatorzy: sonicmasta, JuginX, webmaster, kobrem

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez cathryn39 » So, 17 września 2022, 19:18

A ja ostatnio w wolnym czasie próbuję się wyciszyć i odstresować. Odkładam telefon i spędzam czas z rodzinką. Nie ukrywam, ze w ostatnim czasie byłam mocno obciążona przez życie zawodowe oraz sprawy codzienne i z tego względu miałam problemy ze snem i w ogóle z koncentracją itd. Zainspirował mnie ten artykuł: https://krosno112.pl/porady/item/16258- ... y-sen.html . Teraz mam taki swój rytuał i codziennie próbuję spuścić z siebie cały ten stres.
Avatar użytkownika
cathryn39
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 17 września 2022, 19:17

REKLAMA

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez ola4431 » So, 17 września 2022, 23:59

A jakie macie relacje z innymi? Czy staracie się zawsze miło podchodzić do każdej osoby? Jeśli tak, to koniecznie wejdźcie na stronę https://redrubin.pl/dlaczego-warto-byc-milym/ , ponieważ tam dowiecie się, jakie korzyści płyną z tego, że jesteśmy mili.
ola4431
 
Posty: 511
Dołączył(a): Cz, 22 lipca 2021, 10:57

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez krysiak » Pn, 26 września 2022, 06:07

Wolny czas można spędzać na wiele sposobów, na przykład ja jeziorach i morzu - a dokładnie na jachcie :) Tylko nie zapomijcie o zakupie knag żeglarskich. W sklepie https://boatshop.pl/97-knagi zdecydowanie kupicie śwetnej jakości sprzęt żeglarski. Powodzenia.
krysiak
 
Posty: 324
Dołączył(a): So, 9 września 2017, 21:17

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez geszemka » Śr, 28 września 2022, 08:53

Jest kilka ciekawych pomysłów na urozmaicenie mojego gabinetu weterynaryjnego. W internecie kilka stron http://www.centrummalgorzata.pl/ tego typu sprawdzilem i wydaje mi się cena idzie w parze z jakoscia przy takich akcesoriach. Zerknijcie proszę i dajcie mi znac czy macie takie same odczucia i zdanie.
geszemka
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Pn, 27 kwietnia 2020, 21:32

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez frederic.koch » Wt, 4 października 2022, 16:44

Z jakiegoś powodu wiele osób lubi oglądać drastyczne filmy o seryjnych mordercach. Uwielbiają sprawdzać, co kryje się w głowie takiego szaleńca. Śledzić losy jego ofiar. Nic więc dziwnego, że takich filmów, seriali i dokumentów wychodzi coraz więcej. W sieci znalazłam listę najlepszych filmów o seryjnych mordercach - https://film.wp.pl/najlepsze-filmy-o-seryjnych-mordercach-6770204848482816a
Avatar użytkownika
frederic.koch
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 4 października 2022, 16:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez niczka123 » Śr, 5 października 2022, 11:51

Odpoczynek jest bardzo ważny. Ja planuję wolną majówkę i city break w Hiszpanii. W Konsorcjum.pl jest taka oferta, a co ważne, można zobaczyć zarówno Madryt jak i Barcelonę. Pobyt zapewniony jest w hotelach z sieci Iberostar, dlatego jestem pewna jakości i profesjonalizmu obsługi.
niczka123
 
Posty: 370
Dołączył(a): Pn, 3 sierpnia 2020, 20:19

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez niczka123 » Śr, 5 października 2022, 11:56

Dla mnie najlepszą opcją i sposobem na spędzenie wolnego czasu jest podróż. Najczęściej wybieram biuro podróży Konsorcjum.pl, które ma w swojej ofercie zarówno wyjazdy wypoczynkowe, jak i wycieczki objazdowe. Sama wybieram się na wycieczkę do Izraela. Cieszę się, bo przez dłuższy czas kraj ten był zamknięty dla turystów. Jestem pewna, że przewodnicy, po raz kolejny sprawdzą się na medal :)
niczka123
 
Posty: 370
Dołączył(a): Pn, 3 sierpnia 2020, 20:19

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez honoratatkacz » Cz, 6 października 2022, 09:02

ja jak automaniak12 kocha jezdzic na ryby; to dla mnie najlepszy sposób spędzania wolnego czasu!! ostatnio obkupiłam sie jeszcze w https://sneck.eu/kategoria/obrotowki/ to juz w ogole jest swietnie :D polecam kazdemu kto chce sie wyciszyc
honoratatkacz
 
Posty: 38
Dołączył(a): Wt, 23 sierpnia 2022, 09:26

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez cavansyt » Cz, 6 października 2022, 16:52

Zwykle sprawdzam sobie Poznań wydarzenia i wybieram na podstawie tych informacji jak spędzę czas :)
cavansyt
 
Posty: 144
Dołączył(a): Śr, 11 maja 2022, 11:11

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez bergnaum.kaitlin » Cz, 6 października 2022, 19:55

Ja uwielbiam długie spacery po lesie.
Avatar użytkownika
bergnaum.kaitlin
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 6 października 2022, 19:52

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez wleuschke » Śr, 12 października 2022, 14:28

Rozwój internetu sprawił, że różne formy rozrywki przeniosły się do sieci. Najdobitniej widać to chyba na przykładzie serwisów streamingowych, które stają się coraz poważniejszą alternatywą dla klasycznej telewizji.




____________________________
Portal dla miłośników telewizji, filmów i seriali
Avatar użytkownika
wleuschke
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 12 października 2022, 14:26
Lokalizacja: Poznań

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez barton.raegan » Śr, 12 października 2022, 17:00

Ja w wolnym czasie lubię sobie coś pichcić ;)
Avatar użytkownika
barton.raegan
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 12 października 2022, 15:00

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez Mabi » Śr, 12 października 2022, 23:01

Jeśli spędzasz wolny czas na stokach narciarskich to musisz się odpowiednio przygotować dlatego polecam odwiedzić ten butik https://sportowybutik.pl/ Tutaj zakupisz kurtki, bluzy, gogle czy obuwie od najlepszych projektantów. Masz wybór, jakość i atrakcyjne ceny więc na pewno zrobisz dobre zakupy.
Mabi
 
Posty: 781
Dołączył(a): Pt, 18 stycznia 2019, 19:56

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez kazmin55 » Pt, 14 października 2022, 14:06

W jaki sposób Wy lubicie spędzać swój wolny czas? Chodzicie na zakupy? Jeżeli jesteście z okolic Podkarpacia, to zdecydowanie polecam Wam nowoczesną i największą na Podkarpaciu galeria w Rzeszowie , gdzie znajdziecie najróżniejsze salony najmodniejszych marek, a także wiele restauracji i kawiarni.
kazmin55
 
Posty: 708
Dołączył(a): Cz, 12 października 2017, 08:48

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez Georgesfilemon » Pt, 14 października 2022, 14:15

jak uwielbiam długie spacery po lesie z pieskiem.
Georgesfilemon
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 14 października 2022, 14:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości