Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZAGDZAM SIĘ

Spędzanie wolnego czasu

Luźne tematy. Nudno Ci? Napisz! Rozmowy na tematy niepasujące do innych działów. Prosimy trzymać się tematów rozmów!!

Moderatorzy: sonicmasta, JuginX, webmaster, kobrem

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez renateczka » Wt, 2 sierpnia 2022, 08:26

Mój wolny czas spędzam na czytaniu książek.Jestem osoba, która kupuje kolekcje książkowe, które później są czytane. Mam już kolekcję fantastyki i powieści J. Verne. W chwili obecnej kupuję Mitologię Nordycka i kolekcję Terry;ego Pratchetta. Uwielbiam czytać. Poza tym od czasu do czasu szperam w sieci. Ostatnio trafiłam an stronę https://swiatpiecykow.pl/ Nie wiedziałam, że tak ekologicznym rozwiązaniem jest kupno piecyka na pellet. Jak będę miała własny dom to z pewnością skorzystam z tej oferty.
renateczka
 
Posty: 43
Dołączył(a): Cz, 14 lipca 2022, 09:50

REKLAMA

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez ola4431 » Cz, 4 sierpnia 2022, 00:32

A może ktoś z Was ma takie hobby, jak szycie? Jeżeli szukasz dobrej jakości tkanin, to koniecznie zajrzyj tutaj https://miekkie.com/ , bo mają tkaniny bardzo wysokiej jakości. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Zależy też do czego potrzebujesz tkaninę. Ale jednak myślę, że do wszystkiego sobie znajdziesz.
ola4431
 
Posty: 511
Dołączył(a): Cz, 22 lipca 2021, 10:57

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez geszemka » Cz, 4 sierpnia 2022, 08:08

Akurat teraz wolny czas spędzam na sprawdzaniu różnego rodzaju projektów, ponieważ jestem w trakcie remontu i staram się dobrze urządzić mieszkanie. Dla przykładu oferty takie jak https://cubicconcept.pl/projekty-wn%C4%99trz są dla mnie atrakcyjne i przekonujące - myslicie, że warto skorzystać z ich oferty?
geszemka
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Pn, 27 kwietnia 2020, 21:32

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez neuron » Cz, 4 sierpnia 2022, 11:51

Ja się pasjonuje bushcraftem. Chodzę do lasu rozpalam ognisko, rozkładam hamak, tarp, i nocuję. Uwielbiam kontakt z naturą. I uwielbiam hamaki. Ale do bushcraftu hamak ogrodowy się nie na da. Musisz mieć hamak z moskitierą. Ja swój kupiłem tutaj i polecam każdemu Bushcraftowy sklep
neuron
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 4 sierpnia 2022, 11:44

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez MikeCobain » Cz, 4 sierpnia 2022, 14:23

Ja tam najbardziej lubię grać w szachy. To jest mój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu!!!
___________________________________________
[ur=http://pracemagisterskiekrakow.pll]pracemagisterskiekrakow[/url]
Avatar użytkownika
MikeCobain
 
Posty: 237
Dołączył(a): Cz, 18 czerwca 2020, 12:41

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez marszmaloł » Cz, 4 sierpnia 2022, 15:28

Co powiecie na symulator lotu Icaros? To połączenie cyfrowego treningu z grami VR https://icaros.com.pl/
marszmaloł
 
Posty: 134
Dołączył(a): Pn, 11 kwietnia 2016, 19:51

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez dorota23 » So, 6 sierpnia 2022, 14:16

Właśnie ja wolny czas przeznaczam na granie w gry komputerowe i kupuję je w https://allegraj.pl/ . Ogólnie tutaj wybór jest naprawdę wielki także z łatwością znajdziecie tutaj coś odpowiedniego dla siebie
dorota23
 
Posty: 1208
Dołączył(a): N, 7 marca 2021, 13:49

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez Ankaa » Wt, 9 sierpnia 2022, 13:37

Witam! W wolnym czasie uprawiam ogródek. Nie ograniczam się tylko do kwiatów, ale również w swoim ogródku mogę pochwalić się sadzonkami borówki amerykańskiej, czy także jeżyny bezkolcowej :) . Sadzonki zakupiłam przeszło dwa lata temu od gospodarstwa romańscy. Cenowo prezentują się tam bardzo przystępnie, a rady właścicieli wcieliłam w życie. Dzięki czemu, mogę się teraz cieszyć pięknym ogródkiem i pysznymi owocami. Polecam serdecznie!
Ankaa
 
Posty: 29
Dołączył(a): Wt, 16 lutego 2021, 21:07

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez maciejewska » Wt, 9 sierpnia 2022, 14:59

Po prostu siedzieć, nic nie robić, zanurzyć się w jakiś fajny film, serial, albo dokument na Discovery. A w Elposie mam tyle kanałów, i to takich nawet 4K, że ze spokojem coś fajnego znajdę dla siebie.
maciejewska
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 22 czerwca 2022, 21:24

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez lubiekomentowaca » Pn, 22 sierpnia 2022, 21:07

Świetne zestawy modnych i bardzo wygodnych dresów znajdziecie wchodząc na stronę https://butiklalala.pl/dresy. Sklep w swoim bogatym asortymencie posiada wiele wzorów odzieży o bardzo wysokiej jakości wykonania. Polecam
lubiekomentowaca
 
Posty: 37
Dołączył(a): Pt, 1 lipca 2022, 13:07

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez lempi68 » Śr, 24 sierpnia 2022, 13:37

Ja bardzo lubię spędzać mój czas wolny na oglądaniu różnych programów oraz seriali. Kiedyś głównie korzystałam ze standardowej telewizji, jednak jakiś czas temu przerzuciłam się na inną opcję. Wszystko za sprawą mojej przyjaciółki, która wytłumaczyła mi dlaczego warto oglądać telewizję internetową. Obecnie nie wyobrażam sobie wieczoru bez tego typu rozrywki.
Avatar użytkownika
lempi68
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 24 sierpnia 2022, 13:34
Lokalizacja: Łomża

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez panterka » So, 27 sierpnia 2022, 22:37

Będąc w temacie telewizji, to chciałabym was się zapytać, jak waszym zdaniem sprawdza się [tv białystok? Chciałam skorzystać z oferty firmy koba.pl ponieważ moja babcia mieszka w tamtych okolicach i chciałabym jej zakupić porządną ofertę, które pozwoliłaby jej na dostęp do wielu ciekawych programów telewizyjnych. Dajcie znać, będę bardzo wdzięczna.
panterka
 
Posty: 618
Dołączył(a): So, 29 sierpnia 2020, 08:24

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez loszka » Wt, 6 września 2022, 21:09

Ja także w wolnym czasie lubię włączyć ulubioną muzykę i na chwile zapomnieć o świecie. Jeśli chodzi o muzykę dla osób stawiających Boga w centrum swojego życia to polecam odwiedzić stronę https://muzykadladuszy.pl/. Wiele muzyków dokłada wszelkich starań w jej tworzenie i rozpowszechnianie utworów mających świetny przekaz. Warto przejrzeć ich propozycje bo przypadają do gustu nawet młodzieży. Każdy z nas może także współtworzyć to dzieło.
loszka
 
Posty: 3220
Dołączył(a): Cz, 15 kwietnia 2021, 17:42

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez monikamis11 » Pt, 9 września 2022, 11:48

Zdecydowanie polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której dowiecie się jak odzyskać byłą dziewczynę i gdzie popełnialiście największe błędy w związku. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
monikamis11
 
Posty: 797
Dołączył(a): Pn, 11 marca 2019, 20:42

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez automaniak12 » Pt, 16 września 2022, 20:47

Ja uwielbiam wyjazdy na ryby, w moim przypadku bardzo sprawdzają się takie wędki spinningowe - https://pleciona.pl/pl/c/Wedki-spinningowe/10 . To idealne wędka do połowu, szczególnie agresywnych ryb, mamy wtedy spore szanse na to że wygramy z nią i uda nam się złowić całkiem duże okazy. To wędka którą możemy dopasować do własnych możliwości i potrzeb, wybór konkretnych egzemplarzy jest bardzo duży, w sklepie Pleciona.
automaniak12
 
Posty: 306
Dołączył(a): Pn, 29 listopada 2021, 21:46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości