Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZAGDZAM SIĘ

Spędzanie wolnego czasu

Luźne tematy. Nudno Ci? Napisz! Rozmowy na tematy niepasujące do innych działów. Prosimy trzymać się tematów rozmów!!

Moderatorzy: sonicmasta, JuginX, webmaster, kobrem

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez wojtaz » Pn, 14 września 2020, 15:16

Powoli przymierzam się do ASG. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Odnosnie sprzetu oraz spraw organizacyjnych :)
wojtaz
 
Posty: 15
Dołączył(a): Śr, 15 maja 2019, 14:12

REKLAMA

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez lavii » Pn, 14 września 2020, 16:37

Niestety nie mam pojęcia dużo na temat ASG, bo ja w wolnym czasie na szkoleniach https://totalexpert.pl/szkolenie/katowice/ jestem stawiam na rozwój osobisty. Dużo już szkoleń za mną, ale wiem, że jeszcze na wielu szkoleniach musze się pojawic zeby odniesc sukces w mojej branzy.
lavii
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 14 września 2020, 10:42

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez grzegorz79 » Wt, 15 września 2020, 23:22

wojtaz napisał(a):Powoli przymierzam się do ASG. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Odnosnie sprzetu oraz spraw organizacyjnych :)


Od strony organizacyjnej to potrzeba conajmniej kilka osób i dobre miejsce na tego typu rozgrywki. W każdym większym mieście są kluby pasjonatów asg więc nie będzie z tym większego problemu. Ważne jest aby znaleźć ludzi uczciwych bo nie każdy przyzna się, że oberwał gdy rzeczywiście miało to miejsce :) Pytanie jakie się nasuwa odnośnie sprzętu to czy dużo trzeba wydać na to hobby? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi ponieważ znajdziemy na rynku wiele propozycji z różnych półek cenowych. Na początek najlepiej jest postawić na prostotę więc nawet tańsza replika się sprawdzi. W kwestii dokonania zakupu to w całym kraju znajdziemy sklep asg dzięki takim wyszukiwarkom jak - https://wmasg.com/pl/shops Przy okazji można rozważyć jeszcze jakieś dodatki typu strój moro czy w późniejszym czasie ulepszenia broni.
grzegorz79
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 21 listopada 2018, 16:45

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez janiczka7 » Pn, 21 września 2020, 19:56

Spędzaj swój wolny czas od pracy w taki sposób jaki jest Ci najbliższy. Zadbaj o to aby móc robić to jak najbardziej kreatywnie i z posłem, aby wszystko wyglądało i prezentowało się na jak najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam pastele jeśli pragniesz spróbować swojego szczęścia w malowaniu. Pozwolą Ci rozwijać swój talent.
janiczka7
 
Posty: 157
Dołączył(a): Wt, 23 kwietnia 2019, 22:22

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez komanas33 » Wt, 22 września 2020, 10:10

Ja najbardziej lubię spędzać wolny czas z rodziną


_______________________
parking lotnisko Balice
komanas33
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 21 września 2020, 10:26

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez Łucja » Śr, 23 września 2020, 12:35

Ja lubię czasem poobstawiać w wolnym czasie, chociaż nie zawsze to robię. Dużo zależy od rankingów aktualnych, które sprawdzam na tej stronie > https://jakibukmacher.pl/ Mam swoich faworytów, u których obstawiam, ale najpierw sprawdzam ich najnowsze opinie. Tak jest bezpieczniej moim zdaniem, a wy też korzystacie z różnych rankingów i porównywarek ?
Łucja
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pn, 6 lipca 2020, 21:05

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez konewka » Cz, 24 września 2020, 13:10

Od wielu lat lubię wędkować, dlatego często można mnie spotkać nad jeziorem z wędką w ręce. Także często zaglądam do sklepu internetowego https://ekspert-sklep.pl/ po różne przynęty, żyłki czy ostatnio też nowy kołowrotek.
konewka
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn, 10 lutego 2020, 17:18

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez Coldi » Cz, 24 września 2020, 13:21

Ja wolny czas lubię spędzać aktywnie lub produktywnie ucząc się czegoś. Ostatnio czytam sobie cytaty o kotach po angielsku, żeby poznać nowe słownictwo. To ciekawa forma nauki i warto spróbować. Co do aktywności najlepszy dla mnie jest spacer po lesie :)
Coldi
 
Posty: 48
Dołączył(a): Pt, 3 kwietnia 2015, 14:58

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez kenyagottlieb » Pt, 25 września 2020, 10:16

Wolny czas lubię spędzać czytając książki lub słuchając muzyki.
Avatar użytkownika
kenyagottlieb
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 25 września 2020, 10:06
Lokalizacja: Przeciszów

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez monikamis11 » Wt, 6 października 2020, 10:31

Ja bardzo lubię oglądać gwiazdy i księżyc. Interesuję się tez horoskopami. Fazę księżyca mogę sprawdzić na stronie aktualna faza ksiezyca bardzo pomocna i fajna strona gdzie można poczytać horoskopy lub o horoskopach. Poczytajcie
monikamis11
 
Posty: 797
Dołączył(a): Pn, 11 marca 2019, 20:42

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez reinger.marcelle » Wt, 6 października 2020, 15:39

Uwielbiam grać w gry planszowe!
Avatar użytkownika
reinger.marcelle
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt, 6 października 2020, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez foczka » Śr, 7 października 2020, 13:26

A czy układaliście kiedykolwiek Kostkę Rubika? Ja bardzo lubię to robić w wolnych chwilach. Przede wszystkim działa to na mnie odstresowująco. A o tym, jak ułożyć taką kostkę poczytacie tu: https://www.kostkirubika.pl/pl/i/Jak-ul ... ika-3x3/16 .
foczka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Cz, 3 stycznia 2019, 15:08

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez monar23 » Cz, 8 października 2020, 13:47

Różnie spędzam wolny czas, ale aktualnie poszukuje obsługi księgowej i chcę podpytać o ofertę http://masterlegal.pl/obsluga-ksiegowa/ kojarzycie? Warto właśnie z tych usług skorzystać?
monar23
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 8 października 2020, 13:44

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez IreneszueK » Cz, 8 października 2020, 16:52

Ja przede wszystkim lubię wypoczywać na świeżym powietrzu :)
IreneszueK
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 8 października 2020, 16:28

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez ewelka » Cz, 8 października 2020, 19:05

konewka napisał(a):Od wielu lat lubię wędkować, dlatego często można mnie spotkać nad jeziorem z wędką w ręce. Także często zaglądam do sklepu internetowego https://ekspert-sklep.pl/ po różne przynęty, żyłki czy ostatnio też nowy kołowrotek.



Skoro mowa o wędkowaniu to gdzie zaopatrujecie się w takie żywe przynęty czy w ogóle przynęty na ryby? Bo z tego co się orientuję to mój znajomy bardzo często zamawia tego typu artykuły z tego sklepu https://www.liwi.pl/ bo twierdzi, że tutaj mają bardzo dobry wybór także i cenowy. Także jak interesuje Cię wędkarstwo to koniecznie musicie się z ich ofertą zapoznać
ewelka
 
Posty: 195
Dołączył(a): Wt, 11 czerwca 2019, 19:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości