Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZAGDZAM SIĘ

Spędzanie wolnego czasu

Luźne tematy. Nudno Ci? Napisz! Rozmowy na tematy niepasujące do innych działów. Prosimy trzymać się tematów rozmów!!

Moderatorzy: sonicmasta, JuginX, webmaster, kobrem

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez magdaimagdalena » Pn, 17 sierpnia 2020, 12:58

Pytanie jest tendencyjne, bo przecież wszystko zależy od tego, kto co lubi i czym się interesuje :-D Jeżeli nie możesz wysiedzieć w domu i jesteś raczej niespokojną duszą, to ten escape room jest dobrym pomysłem. Sama nie mam takiej potrzeby, że szukać wyjścia z jakiegoś labiryntu na czas i jeszcze za to płacić :P Ale roumie, że są tacy amatorzy i pozdrawiam ich :3majsie: Ja należę do osób, które wolny czas celebrują albo na łonie natury, albo lubią coś podziergać - mam na myśli ręczne robótki. W sieci jest dużo różnych poradników i tutoriali, sama uwielbiam blogz różnymi pomysłami na diy.
magdaimagdalena
 
Posty: 48
Dołączył(a): N, 14 lipca 2019, 00:27

REKLAMA

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez HULATOWSKI » Pn, 17 sierpnia 2020, 13:23

W sumie ostatnio mam bardzo mało wolnego czasu, ale generalnie staram się chociaż godzinę dziennie wyodrębnić, żeby móc sobie poczytać książkę :)

___
lightcut.pl
HULATOWSKI
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 17 sierpnia 2020, 13:20

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez pilakltermid » Pt, 28 sierpnia 2020, 17:41

Może ktokolwiek się orientuje jaki model roweru będzie najskuteczniejszy do jeżdżenia po mieście czy do szkoły taki jak rowery białystok. Istotne dla mnie jest to żeby rower był rewelacyjnie zrobiony także nie rozwalił się po paru przejażdżkach.
pilakltermid
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 24 sierpnia 2020, 10:24

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez omonahan » So, 29 sierpnia 2020, 08:43

W wolnym czasie zajmuję się uprawą roślin, albo jeżdżę na rowerze.
Avatar użytkownika
omonahan
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 26 sierpnia 2020, 16:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez ogottlieb » So, 29 sierpnia 2020, 12:48

Cieszę się, że mamy tak zróżnicowane społeczeństwo i nie wszyscy w wolnym czasie oglądają TV.
Avatar użytkownika
ogottlieb
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 29 sierpnia 2020, 11:02
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez frizel » Pn, 31 sierpnia 2020, 09:07

ja z całego serca polecam uprawianie sportu na zewnątrz
frizel
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 31 sierpnia 2020, 09:00

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez Prymulec » Cz, 3 września 2020, 12:43

Trampoliny są super! Ja się strasznie jaram. Polecam też coś typu https://tribesquad.pl/treningi/krav-maga-dla-mlodziezy/ , tutaj na pewno tez jest (wlasnie szukam, będę mieszkać w Legnicy od października). Może akurat znacie?
Prymulec
 
Posty: 78
Dołączył(a): Śr, 28 grudnia 2016, 16:13

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez reichert.columbus » Cz, 3 września 2020, 13:23

Strasznie lubię wychodzić ze znajomymi i uprawiać sport.
Avatar użytkownika
reichert.columbus
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 3 września 2020, 13:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez Time » Cz, 3 września 2020, 14:49

Ja w swoim wolnym czasie ćwiczę na siłowni, staram się zwiększyć moją siłę. Mam odpowiednią dietę, suplementację https://www.bodypak.pl/pl/odzywki-na-mase-gainery/505-trec-magnum-8000-4000g.html oraz plan treningowy i liczę że mi się uda zrealizować mój cel.
Avatar użytkownika
Time
 
Posty: 228
Dołączył(a): Śr, 15 marca 2017, 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez Libby » Wt, 8 września 2020, 13:05

Ja się ma małe dziecko, to o wolnym czasie można zapomnieć. Ten, kto ma dzieci, z pewnością wie, o czym mówię.
Libby
 
Posty: 185
Dołączył(a): Śr, 27 stycznia 2016, 11:20

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez krzysztof_emte » Wt, 8 września 2020, 14:46

Ja najczęściej jadę nad wodę łowić ryby, jestem zapalony wędkarzem
krzysztof_emte
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 8 września 2020, 13:22

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez Todarek12 » Wt, 8 września 2020, 14:52

Ostatnio wymyśliłem sobie mocno nietypowe hobby. Sklejam samoloty z taśm i papieru. Najczęściej wykorzystuję do tego taśmy polipropylenowe. Może brzmi to dziwnie, ale takie zajęcie pozwala się zrelaksować. :D
Todarek12
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr, 19 sierpnia 2020, 14:46

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez kolaszkowski » Pt, 11 września 2020, 10:32

Teraz trochę wolnego czasu miałem, ale za niedługo zaczynam studia i już się nie mogę tego doczekać. Ostatnio nawet czytałem sobie o korzyściach jakie płyną z posiadania legitymacji studenckiej https://solidschool.pl/znizki-i-ulgi-studenckie-w-praktyce-tak-oszczedzaja-polscy-studenci/. Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie dla studentów, bo za dużo pieniędzy to jakoś nie mamy :)
kolaszkowski
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 11 września 2020, 10:24

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez foczka » Pt, 11 września 2020, 14:57

Gra na perkusji to świetna sprawa. Jeśli jeszcze nie spróbowaliście to czas najwyższy. Z perkusjami i akcesoriami do nich zapoznacie się w sklepie Drum Center: https://drumcenter.pl/pl/menu/akcesoria ... -1488.html . Wybór jest duży, polecam się zainteresować.
foczka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Cz, 3 stycznia 2019, 15:08

Re: Spędzanie wolnego czasu

Postprzez Minv1qsi » N, 13 września 2020, 20:30

Minv1qsi
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 13 września 2020, 19:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości