Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZAGDZAM SIĘ

Zestaw majsterkowicza co kupić

Przedstawiajcie swoje odczucia, opinie na tematy motoryzacyjne

Moderatorzy: sonicmasta, JuginX

Zestaw majsterkowicza co kupić

Postprzez MlodyPatriota » Śr, 19 lipca 2023, 07:50

Co kupić do domowego zestawu majsterkowicza? Chciałbym skompletować sobie domowe podstawowe narzędzia ale nie wiem co się najlepiej sprawdzi.
Avatar użytkownika
MlodyPatriota
 
Posty: 82
Dołączył(a): Pn, 24 listopada 2014, 17:21

REKLAMA

Re: Zestaw majsterkowicza co kupić

Postprzez dzastin » Śr, 19 lipca 2023, 08:33

Wejdź w taki system żebyś potem mógł dokupować narzędzia nie tylko wkrętarkę ale szlifierkę i inne takie rzeczy czasami lepiej zainwestować fajny sprzęt dobrej marki mieć opiekę serwisu dostęp do części zamiennych niż jak wyżej kolega napisał produkować elektrośmieci i kupować co jakiś czas nowe graty bez sensu. Myślę że dewalt Makita Metabo troszkę zapłacisz ale masz na lata.
Ogółnie jeśli chcesz zakupić narzędzia do domowego warsztatu możesz skontaktować się z nimi https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-r ... ia-reczne/ Powinni coś dobrać.
Avatar użytkownika
dzastin
 
Posty: 167
Dołączył(a): N, 7 września 2014, 11:27

Re: Zestaw majsterkowicza co kupić

Postprzez lipka_21 » Pt, 28 lipca 2023, 22:10

Hmm, ale pragniesz stworzyć zestaw majsterkowicza, aby naprawiać samochód czy tak dla drobnych, domowych napraw? Bo jak chodzi o narzędzia na własny użytek to mogę sprzęt polecić. Niestety, w tematach motoryzacyjnych mam mniejszą wiedzę i właśnie dlatego zdaję się na pomoc mojego mechanika. W sumie serwis ferrari katowice od wielu lat dba o mój samochód i jestem zadowolony. Z samochodem nic się nie dzieje.
lipka_21
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2022, 12:59

Re: Zestaw majsterkowicza co kupić

Postprzez DavidSarif » Wt, 1 sierpnia 2023, 13:40

Taki zestaw majsterkowicza to może być fajny prezent. Warto w moim przekonaniu takimi rzeczami się interesować. To jest opcja naprawdę doskonała sprawa!!
________________________________
Napiszę pracę magisterską
Avatar użytkownika
DavidSarif
 
Posty: 571
Dołączył(a): Pt, 19 czerwca 2020, 15:20

Re: Zestaw majsterkowicza co kupić

Postprzez Bobek789 » Cz, 4 kwietnia 2024, 09:49

Ja osobiście przy wyborze zestawu dla majsterkowicza polecam zajrzeć na stronę https://katalogi-narzedzi.pl/. Znajdziecie tam szeroki wybór narzędzi od różnych producentów, co jest znacznie bardziej wygodne niż przeglądanie wielu różnych stron. Kiedy kompletujesz zestaw dla majsterkowicza, musisz oczywiście wziąć pod uwagę, do czego ten zestaw ma służyć, ale są pewne uniwersalne narzędzia, które warto mieć. Na pewno dobrą inwestycją będzie zdolny do wielu różnych zadań akumulatorowy wkrętak oraz zestaw podstawowych narzędzi ręcznych jak młotek, śrubokręty, klucze, czy miarka. Jeżeli masz w planach bardziej zaawansowane projekty, dobrym wyborem mogą być narzędzia jak piła tarczowa, szlifierka kątowa czy elektryczna wiertarka udarowa. Oczywiście w zależności od projektu warto przejrzeć też ofertę sprzętu pomiarowego jak poziomice czy mierniki laserowe.
Bobek789
 
Posty: 98
Dołączył(a): Śr, 29 stycznia 2020, 13:49

Re: Zestaw majsterkowicza co kupić

Postprzez fufu » Pt, 3 maja 2024, 11:42

Jeżeli potrzebujesz sprężarki wysokociśnieniowej do swojej firmy lub warsztatu, to firma https://agkompressoren.pl/sprezarki-sru ... snieniowe/ oferuje szeroki wybór sprężarek śrubowych bezolejowych, które mogą być idealnym rozwiązaniem dla różnych zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą na stronie, a myślę, ze wybierzesz coś dla siebie.
fufu
 
Posty: 462
Dołączył(a): So, 20 listopada 2021, 16:53


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości